Mesaj Gönder
Online Diyet Paketini Seç, Hemen Diyetine Başla!
E-PerhizE-PerhizE-Perhiz
(0216) 302 95 08
bilgi@diyetisyenemreuzun.com
Ethem Bey Apt. No:28/5 | Bağdat Caddesi

Neden Online Diyet?

blank

Neden online diyet?

Diyet hizmeti almak istediğiniz diyetisyen ile farklı şehirlerde/ülkede iseniz, kliniğimize ulaşımınız zor ise, yoğun bir iş temponuz var ise ve zamanınız kısıtlıysa online diyet size uygun olabilir.

 

Online diyete nasıl başvurabilirim?

Online diyete başlamanız için web sitemizde yer alan üye girişinden sonra ihtiyacınız olan online paketi seçerek satın almanız yeterli olacak. Satın alımı yaptıktan sonra biz sizinle maksimum 36 saat içerisinde iletişime geçerek paketinizi başlatıyoruz.

 

Online diyet sisteminiz nelerden oluşur?

Sitemize üyelik işleminden ve satın alma işlemini tamamladıktan sonra beslenme uzmanınız size maksimum 36 saat içerisinde geri döner. Maksimum son 6 ay içerisinde yapılmış bir kan tahlilinizi tarafımıza iletmenizi istiyoruz. Programlar aylık olup 4 görüşme şeklinde yapılır. İlk görüşmeden önce size göndereceğimiz Bilgi Formunu doldurup, ölçümlerinizi alıp size özel olarak hazırlanmış beslenme listenizi gün içerisinde yolluyoruz.

Sormak istediğiniz soruları diyetisyenimize whatsapp, skype ya da facetime görüntülü, sesli ya da yazılı yoluyla sorarak cevap alabilirsiniz. Her hafta belirlediğiniz gün ve saatte kontrol görüşmesi yapıp, ölçüm sonuçlarınızı değerlendirip, istekleriniz, talepleriniz doğrultusunda listenizi yeniden değerlendiriyoruz.

Emre Bey’in online diyette 2013’ten beridir gelen tecrübesi aldığı başarısını her yıl arttırmaktadır.

 

Kan tahlili olmadan diyete başlanır mı?

Tıbbi geçmişinizin net olarak anlaşılması için, kan değerlerine uygun beslenme planının hazırlanması, vücuttaki herhangi bir vitamin mineral eksikliğinin diyetle giderilmesi için kan tahlil sonuçları yapılması gereklidir.

 

1 haftada-1 ayda maksimum ne kadar kilo verilebilir?

1 haftada yaklaşık olarak 1-1,5 kg, 1 ayda ise 4-6 kg vermek vücudumuz için idealdir. Ancak kilo vermek bireysel bir süreçtir ve herkesin metabolizması farklıdır. Bu miktarlar kişiye göre artıp azalabilir.

 

Online diyetin birebir görüşmeden farkı nedir?

Keyifle Yaşam Beslenme Danışmanlığı’nda online diyetin birebir görüşmeden çok önemli bir farkı bulunmamaktadır. Tek farkı vücut analizinin yapılmamasıdır. Birebir görüşmede kliniğimizde ekibimiz tarafından vücut analiziniz yapılırken online görüşmede sizden aldığımız tartı sonuçlarına göre değerlendirme yapılmaktadır. Güçlü bir motivasyon, azim ve disiplinle birebir görüşmeden daha iyi sonuçlara ulaşan çok sayıda danışanımız olmuştur. Yeter ki isteyin!

 

Yağdan ya da ödemden verdiğimi nasıl anlayacağım?

Metabolizmanıza, kan değerlerinize ve yaşam tarzınıza göre diyeti ayarladığımız için giden kilo büyük oranda yağdan olacaktır. Bunu tartı olmadan en iyi anlamanın yollarından biri de mezura ölçümüdür. Haftalık olarak bel, kalça, kol çevresi, basen çevresi ölçümü ile bunu takip edebilirsiniz. Bunun dışında yakınlarınızda bulunan bir spor salonu ya da eczane varsa ölçüm cihazlarını da kullanabilirsiniz. Yağ-kas ölçen cihazını bizden talep ederseniz asistan arkadaşımız bu konuda size destek olacaktır.

 

Programın süresine nasıl karar vereceğim?

Buda bireysel bir süreçtir. Sizin hedeflediğiniz kiloya göre bir süre belirlenmektedir. Amacımız bu süre içerisinde sizi ideal kilonuza kavuşturabilmek için destek olmak ve hedefinize ulaştıktan sonra kilonuzu korumanız için koruma paketleriyle devam etmenizi sağlamak. Yani, beslenme alışkanlığını hayatınıza entegre etmeye çalışmak.

Yorum Yap

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X