Mesaj Gönder
Online Diyet Paketini Seç, Hemen Diyetine Başla!
E-PerhizE-PerhizE-Perhiz
(0216) 302 95 08
bilgi@diyetisyenemreuzun.com
Ethem Bey Apt. No:28/5 | Bağdat Caddesi

Online Diyet Nedir?

blank

Teknoloji günden güne gelişmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde bir çok iş alanı internet ortamına taşınmıştır. Bunlardan biride sağlık alanıdır. Sağlık alanında bir çok uygulama geliştirilmiştir. Bunların en yaygın olanı da diyet uygulamalarıdır. Diyet hizmeti almak istediğiniz diyetisyen ile farklı şehirlerde/ülkede iseniz, kliniğimize ulaşımınız zor ise, yoğun bir iş temponuz var ise ve zamanınız kısıtlıysa online diyet size uygun olabilir. Günümüz toplumu sürekli hareket halindeyken, internet üzerinden bağlanmanın yollarını bulmak bir lüks olmaktan çok bir zorunluluk haline geliyor. Online diyet, internet üzerinden diyet danışmanlığının sağlandığı bir sağlık hizmetidir. Whatsapp gibi iletişim araçlarıyla diyetiniz size özel bir şekilde planlanır. Online diyette; takip haftalık olarak yapılır. Bunun yanı sıra whatsapp ile sorularınızı iletebilir, aklınıza takılan konular hakkında bir sonraki görüşmenizi beklemek zorunda kalmadan hızlı bir yardım alabilirsiniz. Haftalık diyetisyen randevusunu beklemeden, mekandan ve günlük programınızdan bağımsız olarak, diyetisyen ile iletişim de kalıyorsunuz.

 

Online diyet işten, çocuklardan ya da ev yaşantısından kendine vakit ayıramayan kişilerin yaşamını kolaylaştıracak profesyonel ve sağlıklı bir diyet hizmetidir. Diyetisyene ulaşma imkanı olmayanlara ya da yurt dışında beslenme alışkanlıklarına uygun diyet listeleri elde edemeyenler için kaçırılmayacak bir fırsat. Şöyle bir sistem düşünün; size telefonunuz,  bilgisayarınız kadar yakınız ve size en uygun listeyi hazırlayıp gönderiyoruz, sonrasında da her an sorularınıza whatsapp üzerinden cevap veriyor ve görüntülü görüşme randevuları ile takip ediyoruz. Bunun sayesinde bir sonraki görüntülü görüşmenize kadar profesyonel diyetisyen desteği vererek diyette motivasyonuzu artırmayı da hedefliyoruz ve bu şekilde sürekli takiple günlük beslenme alışkanlıklarınızı daha iyi anlayıp bir sonraki diyetinizi buna göre sizin geri dönüşlerinizle düzenliyoruz. Uzaktan diyet yöntemiyle sanki diyetisyen ofisinde yüz yüze danışmanlık hizmeti alıyormuşçasına diyet programı oluşturabiliyor, diyetisyene her soruyu sorabiliyorsunuz. Online diyetin avantajlarından en önemlisi dilerseniz yüz yüze, dilerseniz sesli veya mesajlaşma yöntemiyle iletişime geçebilmeniz. Kendinizi en rahat hissedebileceğiniz iletişim yöntemini seçerek bireysel diyet listenizi satın alabilirsiniz.  Teknolojinin sağladığı imkanlardan yararlanarak KEYİFLE YAŞAM ekibi ile birlikte dünyada birçok ülkeye güvenilir ve kaliteli hizmet götürebildiğimiz için çok mutluyuz.

 

Gün geçtikçe daha da popüler olan online diyet kısacası bir diyetisyenden internet ortamında danışmanlık hizmeti almaktır. Böylece dünyanın neresinde olursanız olun, internetin olduğu her yerde diyetisyeninizle iletişime geçebilir ve diyet yapmaya devam edebilirsiniz.  Dünya’da ve ülkemizde her geçen gün artan kilo sorunları ile belirli bir mekana ve zamana kısıtlanmamış beslenme planlama çalışmasıdır.

Yorum Yap

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X