Mesaj Gönder
Online Diyet Paketini Seç, Hemen Diyetine Başla!
E-PerhizE-PerhizE-Perhiz
(0216) 302 95 08
bilgi@diyetisyenemreuzun.com
Ethem Bey Apt. No:28/5 | Bağdat Caddesi

Online Diyet Süreci Nasıl İşler?

blank

Takipli online diyet programımız, genel olarak 3 adımdan oluşmaktadır. Bu süreç sırasıyla, danışanla tanışma, kişiye özel diyetin planlaması ve bir sonraki görüşmeye kadar iletişimde kalma olarak yürütülmektedir. Öncelikle danışanlarımı daha iyi tanımak için, detaylı sorular ile hazırlanmış olan online diyet formu doldurarak başlıyoruz. Bunun sayesinde, diyet yapan danışanların beslenme alışkanlıkları ve yaşam biçimleri ile alakalı bir ön bilgiye sahip olunmaktadır ve diyetleri buna göre düzenlenmektedir. Kendinizi en rahat hissedebileceğiniz iletişim yöntemini seçerek size özel diyet listenizi satın alabilirsiniz.

 

İlk olarak sizin tercihinize göre telefon veya görüntülü görüşme ile sizi detaylı bir şekilde tanıyor ve beslenme alışkanlıklarınızı öğreniyoruz. Evinizde kullandığınız bir tartı yardımı ile güncel kilonuzu öğrendikten sonra beslenme alışkanlıklarınız, uyku düzeniniz ve yaşam tarzınıza göre size özel bir beslenme programı hazırlıyoruz. Ayrıca son 3 ay içerisinde yaptırmış olduğunuz kan tahlilleri aracılığı ile var ise mevcut hastalığınıza göre bir diyet tedavisi uyguluyoruz. Size özel diyet listesi mail veya whatsapp üzerinden mesaj yolu ile elinize ulaştıktan sonra aklınıza takılan soruları cevaplıyoruz. Diyeti uygulamaya başladıktan sonra karşılaştığınız zorlukları veya soruları gün içinde iletişimde kalarak yine mail veya mesaj yolu ile hızlı bir şekilde çözümlüyoruz. Bir haftanın sonunda ise evinizdeki tartı yardımı ile tekrar kilonuzu ölçüyor ve mesaj veya fotoğraf yöntemi ile ulaştırıyorsunuz. Ve tekrardan size uygun yeni bir diyet listesi planlıyoruz. Bir önceki diyette zorlandığınız veya sıkıldığınız noktalar olduğu takdirde bunu görüşmede belirtiyorsunuz ve yeni diyet listeniz sizin geri dönüşlerinize göre düzenlenmektedir. Böylelikle yaşam tarzınıza daha uygun ve sürdürülebilir sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturuyoruz.

 

Kilo vermek için diyet yapmaya karar vermiş bireyler hakkında topladığımız bilgiler ışığında, kişiye özel beslenme planı hazırlanmaya başlanmaktadır ve haftalık kilo kontrolü yaparak, diyeti her hafta uygun görülen şekilde güncellenir. Bu aşamada, aslında online diyet için en önemli kısım kalıyor. Haftalık diyetisyen randevusunu beklemeden, mekandan ve günlük programınızdan bağımsız olarak, diyetisyen ile iletişim de kalıyorsunuz. Belirlenen saatte eğer müsait olmama durumunuz olursa bizimle iletişime geçip randevunuzu başka bir saate erteleyebilir veya iptal edip başka bir güne alabilirsiniz. Size asistanım tarafından randevunuzdan bir gün öncesinde randevunuza katılıp katılmayacağınızı teyit etmek amaçlı bir mesaj gönderilir. Eğer katılamayacak olursanız bu mesaja dönüş yapıp randevunuzu başka bir tarihe veya saate alabilirsiniz.

Yorum Yap

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X