Mesaj Gönder
Online Diyet Paketini Seç, Hemen Diyetine Başla!
E-PerhizE-PerhizE-Perhiz
(0216) 302 95 08
bilgi@diyetisyenemreuzun.com
Ethem Bey Apt. No:28/5 | Bağdat Caddesi

Online Diyetin Faydaları

blank

Her gün gelişmekte olan teknoloji ile her şey cep telefonları ve bilgisayar ile elimizin altında. Gelişen teknoloji sayesinde bir çok iş alanı online olarak yürütülmeye başlanmıştır. Bunların başında sağlık alanı gelmektedir. Sağlık açısından da değerlendirilen bu imkân, pek çok uygulamanın da yolunu açtı. Sağlık alanında birçok uygulama geliştirilmiştir. Bunların en yaygın olanı da diyet uygulamalarıdır. Sürekli ilerleyen teknolojinin bir yandan bilgi kirliliği ortaya çıkarırken diğer yandan da doğru ve yararlı bilgiye istediğimiz anda ve doğrudan ulaşmamızı sağlar. İnternetin kilo verme üzerinde ki etkisi hakkında son zamanlarda pek çok çalışma yapılmaya başlanmıştır. Yapılan pek çok çalışma online diyetin kilo verme üzerindeki etkilerini kanıtlamıştır. Birçok kişinin beslenme alışkanlıkları sosyal medya kullanımın hızlı artışıyla değişmiştir.

 

Dünya genelinde yapılan çalışmalar; online diyetlerin gelecekte kilo vermenin etkili yöntemlerinden biri olacağını söylemektedir. Özellikle mobil diyet uygulamaları sayesinde diyet yapan hastaların sıkı takibinin yapılabildiğini, yurt dışında yaşayanların, yoğunluk ya da mesafe nedeniyle yüz yüze görüşmeye zamanı olmayanların da artık online diyet programlarıyla birlikte sağlıklı beslenme ve diyet anlamında iyi hizmetler alabildikleri online diyetin öne çıkan avantajlarındandır. Gününüzde online sağlık uygulamalarının başında online diyet gelmektedir. Uzaktan diyet yöntemiyle sanki diyetisyen ofisinde yüz yüze danışmanlık hizmeti alıyormuşçasına diyet programı oluşturabiliyor, diyetisyene her soruyu sorabiliyorsunuz. Online diyetin avantajlarından en önemlisi dilerseniz yüz yüze, dilerseniz sesli veya mesajlaşma yöntemiyle iletişime geçebilmeniz. Kendinizi en rahat hissedebileceğiniz iletişim yöntemini seçerek bireysel diyet listenizi satın alabilirsiniz.

 

Online Diyetin Faydalari Neler?:

  • Online diyet vakit tasarrufu yapmanızı sağlar. Ofise gelmeniz gerekmeden evinizden, iş yerinizden herhangi bir istediğiniz yerden internet aracılığı ile kendinize özel bir danışmanlık alabilirsiniz.
  • Online diyet ulaşım problemini ortadan kaldırır. İstanbul dışında yaşıyorsanız online diyet hizmeti ile mesafeleri ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Online diyetleriniz size özel planır ve sorularınız hızlı bir şekilde whatsapp yoluyla yanıtlanır.
  • Online diyet, yoğun bir iş hayatına sahip bireyler için kolaylık sağlar.
  • Online diyet, hızlı müdahale imkânı ile motivasyonunuzu canlı tutar.
  • Online diyet, öğünlerinizde tükettiğiniz besinleri fotoğraf çekerek veya yazarak diyetisyeninize danışmanıza imkân sağlar.
  • Online diyetin katkılarından biri de diyetisyeninizle sürekli iletişimde olmanızdır. Bu da motivasyonu artırır ve diyette sürdürebilirliğin sağlanmasına yardım eder.
  • Online diyet, iletişim kolaylığı sağlar. Sorun ve sorularınız için bir sonraki görüşmeyi beklemeniz gerekmez.

 

Yorum Yap

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X