Mesaj Gönder
Online Diyet Paketini Seç, Hemen Diyetine Başla!
E-PerhizE-PerhizE-Perhiz
(0216) 302 95 08
bilgi@diyetisyenemreuzun.com
Ethem Bey Apt. No:28/5 | Bağdat Caddesi

Sıkça Sorulanlar

Siz Sorun, Biz Cevaplayalım

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızda olan tüm sorular için buradayız. Genellikle sıkça sorulan soruları buradan inceleyebilir, aklınızda bulunan çoğu soru için cevap bulabilirsiniz.

Diyet Hizmeti Almak İstediğiniz Diyetisyen İle Farklı Şehirlerde/Ülkede İseniz, Kliniğimize Ulaşımınız Zor İse, Yoğun Bir İş Temponuz Var İse Ve Zamanınız Kısıtlıysa Online Diyet Size Uygun Olabilir.
Online Diyete Başlamanız İçin Web Sitemizde Yer Alan Üye Girişinden Sonra İhtiyacınız Olan Online Paketi Seçerek Satın Almanız Yeterli Olacak. Satın Alımı Yaptıktan Sonra Biz Sizinle Maksimum 36 Saat İçerisinde İletişime Geçerek Paketinizi Başlatıyoruz.
Sitemize Üyelik İşleminden Ve Satın Alma İşlemini Tamamladıktan Sonra Beslenme Uzmanınız Size Maksimum 36 Saat İçerisinde Geri Döner. Maksimum Son 6 Ay İçerisinde Yapılmış Bir Kan Tahlilinizi Tarafımıza İletmenizi İstiyoruz. Programlar Aylık Olup 4 Görüşme Şeklinde Yapılır. İlk Görüşmeden Önce Size Göndereceğimiz Bilgi Formunu Doldurup, Ölçümlerinizi Alıp Size Özel Olarak Hazırlanmış Beslenme Listenizi Gün İçerisinde Yolluyoruz.
Sormak İstediğiniz Soruları
Diyetisyenimize Whatsapp, Skype Ya Da Facetime Görüntülü, Sesli Ya Da Yazılı Yoluyla Sorarak Cevap Alabilirsiniz. Her Hafta Belirlediğiniz Gün Ve Saatte Kontrol Görüşmesi Yapıp, Ölçüm Sonuçlarınızı Değerlendirip, İstekleriniz, Talepleriniz Doğrultusunda Listenizi Yeniden Değerlendiriyoruz.
Buda Bireysel Bir Süreçtir. Sizin Hedeflediğiniz Kiloya Göre Bir Süre Belirlenmektedir. Amacımız Bu Süre İçerisinde Sizi İdeal Kilonuza Kavuşturabilmek İçin Destek Olmak Ve Hedefinize Ulaştıktan Sonra Kilonuzu Korumanız İçin Koruma Paketleriyle Devam Etmenizi Sağlamak. Yani, Beslenme Alışkanlığını Hayatınıza Entegre Etmeye Çalışmak.
Tıbbi Geçmişinizin Net Olarak Anlaşılması İçin, Kan Değerlerine Uygun Beslenme Planının Hazırlanması, Vücuttaki Herhangi Bir Vitamin Mineral Eksikliğinin Diyetle Giderilmesi İçin Kan Tahlil Sonuçları Yapılması Gereklidir.
1 Haftada Yaklaşık Olarak 1-1,5 Kg, 1 Ayda İse 4-6 Kg Vermek Vücudumuz İçin İdealdir. Ancak Kilo Vermek Bireysel Bir Süreçtir Ve Herkesin Metabolizması Farklıdır. Bu Miktarlar Kişiye Göre Artıp Azalabilir.
Keyifle Yaşam Beslenme Danışmanlığı’nda Online Diyetin Birebir Görüşmeden Çok Önemli Bir Farkı Bulunmamaktadır. Tek Farkı Vücut Analizinin Yapılmamasıdır. Birebir Görüşmede Kliniğimizde Ekibimiz Tarafından Vücut Analiziniz Yapılırken Online Görüşmede Sizden Aldığımız Tartı Sonuçlarına Göre Değerlendirme Yapılmaktadır. Güçlü Bir Motivasyon, Azim Ve Disiplinle Birebir Görüşmeden Daha İyi Sonuçlara Ulaşan Çok Sayıda Danışanımız Olmuştur. Yeter Ki İsteyin!
Metabolizmanıza, Kan Değerlerinize Ve Yaşam Tarzınıza Göre Diyeti Ayarladığımız İçin Giden Kilo Büyük Oranda Yağdan Olacaktır. Bunu Tartı Olmadan En İyi Anlamanın Yollarından Biri De Mezura Ölçümüdür. Haftalık Olarak Bel, Kalça, Kol Çevresi, Basen Çevresi Ölçümü İle Bunu Takip Edebilirsiniz. Bunun Dışında Yakınlarınızda Bulunan Bir Spor Salonu Ya Da Eczane Varsa Ölçüm Cihazlarını Da Kullanabilirsiniz. Yağ-Kas Ölçen Cihazını Bizden Talep Ederseniz Asistan Arkadaşımız Bu Konuda Size Destek Olacaktır.

Hala aklınızda sorular mı var?

Paketlerimiz, hizmetlerimiz, randevular ve diğer konularda bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diyet Ofisimiz

Suadiye Mah., Kazım Özalp Sok., Ethem Bey Apt., No:28/5 Bağdat Caddesi, Kadıköy, İstanbul

Hemen Arayın:

0 (216) 302 95 08
0 (553) 730 95 08

Hemen Bilgi Alın:

bilgi@e-perhiz.com
bilgi@diyetisyenemreuzun.com

    0

    Sepetinizde ürün bulunmuyor.

    X